ברוכים הבאים!
נמאס לכם מאתרי דרושים שדורשים מכם כסף על כל פעולה? לוח הדרושים ישראג'וב מוגש למחפשי העבודה בחינם, ללא פרסומות וללא דרישות נוספות. על מנת שנמשיך להתנהל ככה, אנחנו זקוקים לעזרתכם, הצטרפו אלינו בעמוד הפייסבוק והפיצו את האתר לחברים. לחצו לייק, זה בחינם: הפייסבוק שלנו ×

אודות אתר ישראג'וב

שלום! הגעת ללוח חיפוש מודעות דרושים בחינם! חיפוש ממוקד למקומות עבודה. לוח המודעות הראשון שבו כל מודעה עוברת בדיקה של המערכת על מנת לוודא את איכות הצעת העבודה.

למה כדאי לך לפרסם מודעה בלוח israjob?

לוח israJob הינו לוח מתקדם במיוחד אשר ניתן בו דגש על אמינות התוכן וחווית שימוש מתקדמת למחפשי העבודה. המודעות המתפרסמות באתר עוברות בדיקה של הצוות ומודעות לא ממוקדות וחסרות מידע נמחקות מהמאגר.

השימוש בחינם?

השימוש באתר הוא בחינם למחפשי עבודה. israjob מספקת פלטפורמה טכנולוגית לאנשים פרטיים וחברות כאחד. אנחנו כן גובים תשלום ממעסיקים אשר רוצים לפרסם מודעה חדשה באתר או לקדם אותה באתר. אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לסנן משרות לא איכותיות היא על ידי תשלום.

ההחלטה לשיקול פרסום המודעות בתשלום או ללא תשלום היא בלעדית לבעל האתר. כמובן שאחריות הפרסום הפרטים ואמינותם מוטלת על המפרסם.

מנוע החיפוש

מערכת החיפוש של האתר מאפשרת לך למצוא באופן ממוקד את המשרה בה אתה חפץ. ניתן לחפש לפי מיקום, סוג משרה, תפקיד, ואפילו דרישות.

הגשת מועמדות - פנייה למשרה

מערכת האתר מאפשרת לך להגיש מועמדות ולשלוח קו"ח ישירות למציע המשרה ללא צורך בהרשמה מסובכת.

כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על הקישור "הגשת מועמדות" המופיע בעמוד המשרה המבוקשת.

אנו מזמינים אותך להנות מהמערכת, ולשתף את חברייך בה.

אגב,

sruaho זה בעצם דרושים. אם הגעת לעמוד זה בגלל המילה sruaho סימן שזה עובד:)

נשמח לתגובות, הצעות, הארות והערות.

בהצלחה, צוות israjob.